Traktory ogrodowe

Traktorki ogrodowe to funkcjonalne maszyny, które okazują się niezastąpioną pomocą w ogrodzie przez cały rok. Powalają na szybkie koszenie dużych powierzchni przy jednoczesnej minimalizacji wysiłku. Sprawdzają się nie tylko na prostym terenie, ale także na nierównych powierzchniach z dużą liczbą drzew czy krzewów. Ponadto traktorki ogrodowe należą do urządzeń bezawaryjnych, wyposażonych w potężne silniki jedno- lub dwucylindrowe. Znane są także z wielofunkcyjności – po przyłączeniu do nich dodatkowych akcesoriów równie dobrze mogą służyć jako pług do odśnieżania czy glebogryzarka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rekomendowanych przez nas modeli traktorków ogrodowych, które znajdują się poniżej.

Traktor ogrodowy T13-93.7 HD Comfort

Wysokiej jakości części, opracowany w Niemczech i wyprodukowany w Austrii: Tak przedstawia się traktor T13-93.7 HD Comfort. Dzięki niemu duże powierzchnie mogą być koszone wydajnie i przede wszystkim wygodnie. Szeroka gama dostępnych akcesoriów, takich jak zestaw do mulczowania, układacz pokosu, pług śnieżny i wiele innych sprawiają, że ten traktor jest wszechstronnym urządzeniem do pracy zarówno latem, jak i zimą. Jeśli szukasz traktora ogrodowego, który sprosta prawie każdemu zadaniu, ten produkt jest idealnym wyborem.

  • Najwyższy komfort dzięki przejrzystej obsłudze
  • Funkcja mulczowania za pomocą klina mulczującego
  • Niezawodny łożyskowany agregat tnący z dwoma ostrzami
  • Szerokie ogumienie dla lepszej przyczepności
  • Łatwe dostosowanie do pracy zimą (za pomocą pługu śnieżnego)

Szczegóły techniczne traktora ogrodowego T13-93.7 HD Comfort

Dzięki szerokości koszenia, wynoszącej 93 cm traktor ogrodowy T13-93.7 HD Comfort jest idealnym urządzeniem do szybkiego i wydajnego koszenia dużych ogrodów. Wersja Comfort jest napędzana trwałym silnikiem Briggs&Stratton o mocy 6,3 kW i o zmniejszonym poziomie wibracji. Wysokość koszenia można łatwo regulować w 6 stopniach - od 30 mm do 80 mm. Wytrzymały, stalowy agregat tnący kosiarki zawiera dwa ostrza do precyzyjnego koszenia trawy, a jego demontaż odbywa się w kilku prostych krokach. Dzięki przemyślanemu systemowi zmiany akcesoriów, ten traktor ogrodowy można łatwo przekształcić w pług śnieżny. Bardzo duże opony o średnicy 18 cali zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni i w każdym terenie. Kosz na ściętą trawę o pojemności 220 l można wygodnie opróżniać z regulowanego fotela za pomocą teleskopowej dźwigni. Innymi elementami zwiększającymi komfort użytkowania są: dobrze leżąca w dłoni kierownica i przejrzyste elementy sterujące.

Promocyjny zestaw zawiera: zaślepkę mulczującą, światła LED, zderzak oraz zaczep do przyczepki!

Cena: 8999, - traktorka - Promocja w AL-Ko

CENA PROMOCYJNA W GLOSTERZE 7999 ZŁ

Gloster. Centrum ogrodnicze

ul. Pionierów 31

41-711 Ruda Śląska

" Firma Gloster Sp.z o.o uzyskała wsparcie finansowe z Tarczy 2 od Polskiego Funduszu Rozwoju"

telefon:  32 / 240 20 80

fax:          32 / 240 20 80

E-mail:  gloster06@wp.pl

Rzetelna firma

Godziny otwarcia:

(pn-pt):   8:00 - 16:00

(sobota): 8:00 - 13:00