Pilarki elektryczne

Pilarki elektryczne to szerokie pojęcie obejmujące swoją definicją urządzenia zasilane prądem I przeznaczone do cięcia różnego rodzaju materiałów – drewna, kamienia, metalu czy innych ciał stałych. Ich charakterystyczną cechą są ząbkowane ostrza. W naszej ofercie znajdą Państwo elektryczne pilarki łańcuchowe wykorzystywane m.in. do przycinania gałęzi w ogrodzie. Modele o większej mocy silnika sprawdzą się także przy cięższych pracach leśnych, w tym np. przy przygotowywaniu drewna na opał. Oprócz tego pilarki łańcuchowe znajdują szerokie zastosowanie w pracach remontowych i budowlanych. Większość z nich wyposażona jest w tzw. hamulce bezwładnościowe, które stanowią ochronę przed odbiciem urządzenia podczas cięcia. Dodatkowym udogodnieniem jest także regulowana rączka, dzięki której można dostać się do wyższych partii gałęzi bez konieczności wchodzenia na drabinę. Praca z wykorzystaniem pilarek łańcuchowych jest więc nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Poniżej znajdą Państwo modele, które naszym zdaniem są godne uwagi.

Pilarka elektryczna AL-KO EKS 2000/35

Pilarka elektryczna AL-KO EKS 2000/35 to urządzenie o dużej mocy - 2000W. Cicha, wydajna i nie emitująca spalin idealnie nadaje się do zastosowania wokół domu, ale także w zamkniętych pomieszczeniach, np. do prac budowlanych. Mocny silnik elektryczny zapewnia dużą wydajność cięcia już od pierwszego uruchomienia. Pilarka jest wyposażona w hamulec bezpieczeństwa oraz automatyczny system smarowania łańcucha. Długość prowadnicy to 35cm.

Cena: 387 zł

 

Pilarka łańcuchowa AL-KO EKS 2400/40

Pilarka łańcuchowa AL-KO EKS 2400/40 to lekkie i poręczne urządzenie z silnikiem elektrycznym. Model ten wyróżnia się bezobsługową konserwacją. Smarowanie łańcucha w pilarce odbywa się w sposób automatyczny, a szybki naciąg znacząco ułatwia jego wymianę i regulację bez konieczności wykorzystywania do tego dodatkowych narzędzi. Na uwagę zasługują także zabezpieczenia, w które została wyposażona pilarka, w tym m.in. hamulec systemowy chroniący użytkowania przed odbiciem urządzenia.

Dane techniczne:

  • łańcuch – Oregon 91PJ056X,
  • moc – 2 400 W,
  • ustawienie silnika – crossline,
  • długość prowadnicy – 40 cm,
  • napięcie – 230-240 V.

Cena: 489,-

 
 

Elektryczna pilarka łańcuchowa EKI 2200/40

Elektryczna pilarka łańcuchowa EKI 2200/40 marki AL-KO wyróżnia się niezwykle cichą i wydajną pracą. Urządzenie to wyposażone jest w mocny silnik zamontowany wzdłuż prowadnicy łańcucha, który wraz z ergonomiczną budową urządzania wpływa na zminimalizowanie wysiłku fizycznego podczas cięcia drewna. Zaletą elektrycznej pilarki EKI 2200/40 jest także inteligentny system hamowania i uchwyt zabezpieczający dłonie przed zranieniem. Urządzenie osiąga wysokie parametry tnące i cechuje go duża wydajność. Ponadto umożliwia beznarzędziowe napinanie łańcucha.

Istotne parametry:

  • moc silnika – 2200 W,
  • długość prowadnicy – 40 cm,
  • prędkość przesuwu łańcucha – 13,5 m/s,
  • waga – 5,4 kg
  • beznarzędziowe napinanie łańcucha.

Cena: 540,-

 

Gloster. Centrum ogrodnicze

ul. Pionierów 31

41-711 Ruda Śląska

telefon:  32 / 240 20 80

fax:          32 / 240 20 80

E-mail:  gloster06@wp.pl

Rzetelna firma

Godziny otwarcia:

(pn-pt):   8:00 - 16:00

(sobota): 8:00 - 13:00