Kosiarki

 Kosiarki elektryczne

  

 Kosiarka elektryczna 3.22 SE Classic jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie, dzięki bezemisyjnej i cichej pracy silnika o mocy 1000W. Gwarancja sukcesu: łatwe i ekologiczne koszenie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i niskiej wadze. Kompaktowy model 3.22 SE Classic z szerokością koszenia 32 cm zachwyca kompaktową budową i kołami, które nie wychodzą poza obrys korpusu, co czyni go idealnym do precyzyjnego koszenia blisko krawędzi trawnika, w narożnikach i małych ogrodach. Ta lekka kosiarka z kołami w rozmiarze XL to idealne urządzenie dla początkujących i starszych właścicieli ogrodów, ponieważ może być bezpiecznie prowadzone przy niewielkim wysiłku. Dla Twojego bezpieczeństwa: przełącznik bezpieczeństwa sprawia, że rozruch i obsługa stają się łatwe i bezpieczne, a blokada wypadania przewodu chroni przed niezamierzonym odłączeniem źródła zasilania.


 Cena: 339,- 

 Kosiarka elektryczna 34 E Comfort dzięki szerokości koszenia 34 cm z funkcją 2INONE (koszenie i zbieranie ściętej trawy) to zwrotne urządzenie do ogrodów o powierzchni do 300 m². Wyróżnia się znakomitymi rezultatami szczególnie w ograniczonych przestrzeniach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest dokładne skoszenie trawnika. Cichy silnik elektryczny o mocy 1200W i mała waga wynosząca tylko 15 kg zapewniają wydajne koszenie trawy o wysokości do ok. 70 mm. Wysokość koszenia można regulować centralnie w 6 stopniach. Koła w rozmiarze XL (o średnicy 145/155 mm) w połączeniu z niewielką wagą sprawiają, że koszenie wymaga niewielkiego wysiłku. Dlatego kosiarka elektryczna 34 E Comfort to idealne urządzenie dla osób starszych i właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie łatwą obsługę. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi korpusu i dużemu otworowi, trawa jest skutecznie zbierana, a kompaktowy kosz na trawę o pojemności 37 l jest wydajnie napełniany. Dodatkowo kosz jest wyposażony w wskaźnik poziomu napełnienia i uchwyt do przenoszenia, który ułatwia opróżnianie. Duży uchwyt do przenoszenia pomaga pokonywać przeszkody, a w połączeniu ze składaną kierownicą umożliwiają łatwy transport i przechowywanie tej lekkiej kosiarki elektrycznej.


 Cena: 499,- Dzięki wydanemu silnikowi o mocy 1400W i szerokości koszenia 40 cm, ta elektryczna kosiarka z funkcją 3INONE to wszechstronne urządzenie do ogrodów o powierzchni do 600 m². Ponadto, 40 E Comfort gwarantuje zwrotność i wydajne koszenie - dzięki innowacyjnej, wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Wydajny silnik elektryczny o mocy 1400W i mała waga wynosząca tylko 19 kg zapewniają wydajne koszenie trawy o wysokości do ok. 70 mm. Wysokość koszenia można regulować centralnie w 6 stopniach od 28 mm do 68 mm. Koła w rozmiarze XL (o średnicy 155/199 mm) sprawiają, że koszenie wymaga niewielkiego wysiłku. Dlatego kosiarka elektryczna 40 E Comfort to idealne urządzenie dla osób starszych i właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie łatwą obsługę. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi korpusu i dużemu otworowi, trawa jest skutecznie zbierana, a kompaktowy kosz na trawę o pojemności 43 l jest wydajnie napełniany. Dodatkowo kosz jest wyposażony w wskaźnik poziomu napełnienia i uchwyt do przenoszenia, który ułatwia opróżnianie. Regulacja wysokości kierownicy umożliwia dopasowanie do wysokości ciała. Duże zintegrowane uchwyty do przenoszenia pomagają pokonywać przeszkody, a w połączeniu ze składaną kierownicą umożliwiają łatwy transport i przechowywanie tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

Cena katalogowa: 679,-

 Cena: 599,- 

 Kosiarka elektryczna Classic 4.2E Plus to korzystne cenowo urządzenie z dobrym wyposażeniem. Silnik o mocy 1600W doskonale nadaje się do koszenia ogrodów do 700m2. Nóż o długości 42cm ułatwia koszenie większych powierzchni. Łatwa regulacja wysokości koszenia, którą można wykonać za pomocą jednej rączki, pozwala na regulację od 20mm do 70mm, w 6 różnych pozycjach. Kolejną zaletą kosiarki Classic 4.2E Plus jest jej duży kosz o pojemności 48l ze wskaźnikiem wypełniania kosza. Zastosowanie dużych tylnych kółek w rozmiarze XL oraz łożysk kulkowych zapewnia wysoki komfort użytkowania, niezawodność i łatwość w prowadzeniu urządzenia. Rzadko spotykanym elementem w kosiarkach elektrycznych jest możliwość regulowania ustawienia kierownicy. Taką możliwość daje Classic 4.2 E, dzięki czemu koszenie staje się jeszcze większą przyjemnością. 

Cena katalogowa: 649,-

 Cena: 599,- 
 Kosiarki spalinowe

 

 Kosiarka spalinowa MTD 395 PO to model stworzony z myślą o posiadaczach ogrodów o powierzchnii do 800 m² ceniących prostotę wykonania i niezawodność. Podstawę urządzenia tworzy polipropylenowa obudowa nie ulegająca działaniu korozji. Odpowiednią moc dla narzędzia tych rozmiarów zapewnia górnozaworowy silinik MTD ThorX 35 z ręcznym rozruchem. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze produkt jest niezwykle prosty w przechowywaniu i transportowaniu. Pozostałe atrybuty kosiarki to 40 litrowy kosz, czy trójstopniowa ręczna regulacja wysokości koszenia poprzez przemieszczenie osi kół. Żadnych ozdobników, prosto i efektywnie.

Cena katalogowa: 769,-

 Cena: 679,- Kosiarka spalinowa CLASSIC 42.8 P-A to model w bardzo atrakcyjnej cenie. Zalecana na powierzchnię do 800 m2. Specjalnie zaprojektowana aerodynamika obudowy zapewnia wygodne koszenie i zbieranie do kosza. Urządzenie wyposażone jest w kosz 65l wraz ze wskaźnikiem wypełnienia kosza. Szybka i łatwa regulacja 7-poziomowej wysokości koszenia w zakresie 25-70mm. Duże łożyskowane kółka zapewniają doskonałą trakcję, kosiarka prowadzi się lekko, dobrze manewruje się nią przy krawężnikach czy innych ogrodowych przeszkodach. Wyposażona jest w nóż 42cm. 

Cena katalogowa: 999,-

 Cena: 899,- Kosiarka spalinowa Highline 46.8 SP-A posiada szerokość cięcia wynoszącą 46 cm, zapewnia szybkie koszenie powierzchni, nawet w średnich wielkościach ogrodów (do 1400 m²). Centralna regulacja wysokości koszenia, jednym ruchem pozwala wygodnie zmienić wysokość koszenia w 7 poziomach, od 30 mm do 80 mm. Silnik AL-KO Pro Quick Start o mocy 2,0 kW z zaworami górnymi zapewniają doskonałą wydajność, co przekłada się na większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL ułatwione jest manewrowanie kosiarką w ogrodzie. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, wychwytywanie pokosu i mulczowanie trawnika. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt prowadzący, zwiększa komfort pracy. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu , przepustowość powietrza zwiększa się o 42%. Dzięki technologii MaxAirflow, inaczej niż w standardowych kosiarkach pokos nie jest wprowadzany do kosza na trawę płasko, ale wyrzutem do góry, wypełniając efektywnie od dołu 70-litrowy kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, nie zatykając kanału wyrzutowego, co oznacza, że jest on napełniany od góry i tym samym rzadziej opróżniany.

Cena katalogowa: 1399,-

 Cena: 1099,- 

 Kosiarka spalinowa CLASSIC 5.18 P-A PLUS to kompaktowa kosiarka 4-funkcyjna. Poza klasycznym koszeniem i zbieraniem trawy do kosza, można wyposażyć ją w wyrzut boczny lub zaślepkę do mulczowania, która zmieli pokos na drobno, dodatkowa ta opcja rozprowadzi po trawniku zmieloną trawę jako nawóz. Centralna regulacja wysokości koszenia za pomocą wygodnej dźwigni. Kosiarka wyposażona w duży 65l kosz ze wskaźnikiem wypełnienia oraz dużym otworem do opróżniania. Duże koła na łożyskach kulkowych umożliwiają łatwe toczenie się kosiarki. Urządzenie wyposażone w praktyczny centralny uchwyt do noszenia.

 Cena: 1199,- 

 Kosiarka spalinowa 4735 SP-B solo by AL-KO to 4 funkcje w 1 urządzeniu - koszenie, zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie. Dodatkowo kosiarka posiada napęd. Tak wiele funkcji w bardzo przystępnej cenie! Urządzenie jest niezawodne, producent daje do 5 lat gwarancji. Wyposażono model w silnik Briggs&Stratton Series 550E, jeden z najbardziej szanowanych producentów silników na świecie. Innymi zaletami kosiarki są 70l kosz ze wskaźnikiem wypełnienia, duże koła z łożyskami kulkowymi, nie niszczącymi trawnika. Stabilna i trwała obudowa z blachy stalowej zapewnia duża wytrzymałość. Samo koszenie odbywa się przy użyciu 46cm noża, które można regulować w zakresie 30-80mm, dzięki wygodnej dźwigni w 7 różnych stopniach wysokości. 

 

 Cena: 1499,- 

 Kosiarka spalinowa CLASSIC 5.16 VA-S PLUS z bogatym wyposażeniem, w atrakcyjnej cenie. Ilość funkcji 4 w 1: koszenie, wychwytywanie pokosu, mulczowanie i wyrzut boczny. Kosz na trawę o dużej pojemności 65l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, ergonomicznie wyprofilowany uchwyt do prowadzenia kosiarki – składany w celu ułatwienia przechowywania. Optymalne koszenie i wychwytywanie pokosu dzięki aerodynamicznej obudowie kosiarki. Szerokie ogumienie i koła z łożyskami kulkowymi zapewniające maksymalny komfort jazdy. Łatwe koszenie przy krawędziach dzięki asymetrycznej obudowie kosiarki. Zintegrowany frontowy uchwyt transportowy ułatwiający przenoszenie. Z energooszczędnym napędem kół z płynną regulacją. Duża szerokość koszenia 51 cm. Zalecana na powierzchnię do 1 800 m2.

Cena katalogowa: 1649,-

 Cena: 1499,- Kosiarka spalinowa Higline 46.6 SP-B PLUS z wyjątkowo wysoką obudową zapewniającą doskonałe wychwytywanie pokosu, 3inone Function: koszenie, wychwytywanie pokosu, mulczowanie. Komfortowa regulacja wysokości koszenia, kosz na trawę o pojemności 70 l z systemem zakładania EasyClick i wskaźnikiem poziomu napełnienia. Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt do prowadzenia kosiarki. Lekkie koła w rozmiarze XL. Z 1-biegowym napędem kół. Wyposażona w silnik EXi firmy Briggs&Stratton o znacznie zmniejszonym zużyciu paliwa.

 

 Cena: 1699,-

 Kosiarka spalinowa CLASSIC 5.18 VS-B PLUS to kosiarka 4w1 (koszenie, zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie). Posiada duży kosz na trawę, 65l, ze wskaźnikiem wypełnienia. Napęd regulowany dzięki systemowi Variospeed, poręczna dźwignia zmiany prędkości napędu kół dostosuje się do tempa każdego użytkownika. Zalecana na powierzchnię do 1 800 m2. Szerokie ogumienie i koła z łożyskami kulkowymi zapewniające maksymalny komfort jazdy. Łatwe koszenie przy krawędziach dzięki asymetrycznej obudowie kosiarki. Szerokość koszenia 51 cm. 

 

 Cena: 1749,- 

 Kosiarka spalinowa 51.6 SP-B Plus ma szerokość cięcia wynoszącą 51 cm, zapewnia szybkie koszenie powierzchni, nawet w dużych ogrodach (do 1800 m²). Centralna regulacja wysokości koszenia, jednym ruchem pozwala wygodnie zmienić wysokość koszenia w 7 poziomach, od 30 mm do 80 mm. Silnik Briggs & Stratton o mocy 2,4 kW oferuję doskonałą wydajność, co przekłada się na większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL ułatwione jest manewrowanie kosiarką w ogrodzie. Funkcja 4INONE zapewnia koszenie, wychwytywanie pokosu i mulczowanie trawnika, oraz wyrzut boczny. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt prowadzący, zwiększa komfort pracy. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu , przepustowość powietrza zwiększa się o 42 %. Dzięki technologii MaxAirflow, inaczej niż w standardowych kosiarkach pokos nie jest wprowadzany do kosza na trawę płasko, ale wyrzutem do góry, wypełniając efektywnie od dołu 70-litrowy kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, nie zatykając kanału wyrzutowego, co oznacza, że jest on napełniany od góry i tym samym rzadziej opróżniany.

Cena katalogowa: 1849,-

 Cena: 1799,- 

 Kosiarka spalinowa 46.8 SPI Highline wyposażona jest w elektryczny rozruch kluczykiem, dzięki czemu ułatwione jest każdorazowe uruchomienie. Szerokość cięcia wynosząca 46 cm, zapewnia szybkie koszenie powierzchni, nawet w średnich wielkościach ogrodów (do 1400 m²). Centralna regulacja wysokości koszenia, jednym ruchem pozwala wygodnie zmienić wysokość koszenia w 7 poziomach, od 30 mm do 80 mm. Silnik Briggs&Stratton o mocy 2,2 kW oferuję doskonałą wydajność, co przekłada się na większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL ułatwione jest manewrowanie kosiarką w ogrodzie. Funkcja 4INONE zapewnia koszenie, wychwytywanie pokosu i mulczowanie trawnika, oraz wyrzut boczny. Miękki ergonomicznie ukształtowany uchwyt prowadzący, zwiększa komfort pracy. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu , przepustowość powietrza zwiększa się o 42 %. Dzięki technologii MaxAirflow, inaczej niż w standardowych kosiarkach pokos nie jest wprowadzany do kosza na trawę płasko, ale wyrzutem do góry, wypełniając efektywnie od dołu 70-litrowy kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, nie zatykając kanału wyrzutowego, co oznacza, że jest on napełniany od góry i tym samym rzadziej opróżniany.
TECHNOLOGIA INSTART Nowa generacja silników Briggs&Stratton stanowi podstawę linii kosiarek highline z rozruchem elektrycznym. Energi do uruchomienia kosiarki dostarcza akumulator litowo-jonowy, który dzięki zewnętrznej ładowarce można naładować w kilka chwil. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na uruchomienie silnika przez maksymalnie jeden sezon koszenia. Dodatkowe ładowanie przez 10 minut umożliwia kolejne 15 uruchomień.

Cena katalogowa: 2499,-

 Cena: 1999,- 

Gloster. Centrum ogrodnicze

ul. Pionierów 31

41-711 Ruda Śląska

telefon:  32 / 240 20 80

fax:          32 / 240 20 80

E-mail:  gloster06@wp.pl

Rzetelna firma

Godziny otwarcia:

(pn-pt):   9:00 - 17:00

(sobota): 9:00 - 13:00