Kosiarki elektryczne

Kosiarki z napędem elektrycznym to ekonomiczne rozwiązanie do małego ogrodu. Doskonale radzą sobie z niską lub średniej wielkości trawą i są dosyć tanie w eksploatacji. Nie wymagają uzupełniania żadnym paliwem, wystarczy podłączyć je kablem do gniazdka. Ich kolejną zaletą jest dosyć cicha praca, przez co mamy pewność, że nasze prace ogrodowe nie będą uprzykrzać życia sąsiadom. Ponadto kosiarkami elektrycznymi można łatwo manewrować np. między drzewami i krzewami, kosząc trawę w trudno dostępnych miejscach. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do kosiarek spalinowych nie nadają się do koszenia nierównych terenów, pokrytych kretowiskami czy większymi kamieniami.

Kosiarka elektryczna 3.22 SE Classic

Kosiarka elektryczna 3.22 SE Classic dzięki bezemisyjnej i cichej pracy silnika o mocy 1000 W jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Model ten umożliwia łatwe i ekologiczne koszenie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i niskiej wadze. Poręczny model 3.22 SE Classic z szerokością koszenia 32 cm zachwyca kompaktową budową i kołami, które nie wychodzą poza obrys korpusu, co czyni go idealnym do precyzyjnego koszenia, blisko krawędzi trawnika, w narożnikach i małych ogrodach. Ta lekka kosiarka z kołami w rozmiarze XL to idealne urządzenie dla początkujących i starszych właścicieli ogrodów, ponieważ może być bezpiecznie prowadzona przy niewielkim wysiłku. Dla Twojego bezpieczeństwa: przełącznik bezpieczeństwa sprawia, że rozruch i obsługa stają się łatwe i bezpieczne, a blokada wypadania przewodu chroni przed niezamierzonym odłączeniem źródła zasilania.

Cena: 299 zł

 

Kosiarka elektryczna AL-KO 4.2E

Kosiarka elektryczna AL-KO 4.2E to synonim trwałości, niezawodności i funkcjonalności. Urządzenie to wyposażone jest w cichy silnik o mocy 1600 W i kosz o pojemności 48 l. Umożliwia koszenie trawy na wysokości od 20 do 70 mm. Jego cechą szczególną jest zdolność wyrzutu trawy zarówno do kosza, jak i na zewnątrz. Tę dwufunkcyjność zapewnia kosiarce nowoczesny system 2 IN ONE Function. Kolejną zaletą urządzenia z serii AL-KO 4.2E są ergonomiczne rączki i przemyślana obudowa z tworzywa PP. Jej obrys jest równy z krawędziami kół, co pozwala na dokładne koszenie trawy wzdłuż ścian czy płotów.

Cena: 499 zł

 

Kosiarka elektryczna AL-KO Classic 3.25 E

 • Gwarancja: 3 lata
 • Silnik: 1000 W
 • Funkcje: 2 w 1
 • Szer. robocza: 32 cm
 • Waga: 10 kg

Cena: 299,-

 

Kosiarka elektryczna AL-KO CLASSIC PLUS 3.87

Kosiarka elektryczna AL-KO CLASSIC PLUS 3.87 to urządzenie o mocy silnika 1400 W i pojemności kosza 40 l. Szerokość robocza jej ostrzy wynosi 38 cm. Dodatkową zaletą jest możliwość 6-stopniowej regulacji wysokości koszenia. Ponadto kosiarka ta wyposażona jest w składaną ergonomiczną rączkę i solidny stalowy uchwyt wyłącznika. Jej dodatkową zaletą jest czytelny wskaźnik wypełnienia kosza i wyłącznik bezpieczeństwa z odciążnikiem kabla. Na uwagę zasługują także duże koła w rozmiarze XL (140/200 mm) umożliwiające optymalną jazdę.

Cena: 399 zł

 
 

Kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 4.27 E Plus

 • Gwarancja: 3 lata
 • Silnik: 1600 W
 • Funkcje: 2 w 1
 • Szer. robocza: 42cm
 • Waga: 16 kg

Cena: 499,-

 
 

Kosiarka elektryczna 34 E Comfort

Kosiarka elektryczna 34 E Comfort dzięki szerokości koszenia 34 cm z funkcją 2 IN ONE (koszenie i zbieranie ściętej trawy) to zwrotne urządzenie do ogrodów o powierzchni do 300 m². Wyróżnia się znakomitymi rezultatami - szczególnie w ograniczonych przestrzeniach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest dokładne skoszenie trawnika. Cichy silnik elektryczny o mocy 1200W i mała waga, wynosząca tylko 15 kg zapewniają wydajne koszenie trawy o wysokości do ok. 70 mm. Wysokość koszenia można regulować centralnie w 6 stopniach. Koła w rozmiarze XL (o średnicy 145/155 mm) w połączeniu z niewielką wagą sprawiają, że koszenie wymaga niewielkiego wysiłku. Dlatego kosiarka elektryczna 34 E Comfort to idealne urządzenie dla osób starszych i właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie łatwą obsługę. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi korpusu i dużemu otworowi, trawa jest skutecznie zbierana, a kompaktowy kosz na trawę o pojemności 37 l wydajnie napełniany. Dodatkowo kosz jest wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia i uchwyt do przenoszenia, który ułatwia opróżnianie. Duży uchwyt do przenoszenia pomaga pokonywać przeszkody, a w połączeniu ze składaną kierownicą umożliwia łatwy transport i przechowywanie tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

Cena: 499 zł Gwarancja 5 lat silnik indukcyjny

 
 

Kosiarka elektryczna 40 E Comfort

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1400W i szerokości koszenia 40 cm, ta elektryczna kosiarka z funkcją 3INONE to wszechstronne urządzenie do ogrodów o powierzchni do 600 m². Ponadto, 40 E Comfort dzięki innowacyjnej, wyjątkowo kompaktowej konstrukcji gwarantuje zwrotność i wydajne koszenie. Ekonomiczny silnik elektryczny o mocy 1400W i mała waga, wynosząca tylko 19 kg zapewniają efektywne koszenie trawy o wysokości do ok. 70 mm. Wysokość koszenia można regulować centralnie w 6 stopniach od 28 mm do 68 mm. Koła w rozmiarze XL (o średnicy 155/199 mm) sprawiają, że koszenie wymaga niewielkiego wysiłku. Wszystko to sprawia, że kosiarka elektryczna 40 E Comfort to łatwe w obsłudze, wygodne w użyciu także urządzenie dla osób starszych. Aerodynamiczny kształt korpusu, duży otwór i kosz na trawę o pojemności 43 l umożliwiają skuteczne zbieranie trawy. Dodatkowo kosz jest wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia i uchwyt do przenoszenia, ułatwiający opróżnianie. Regulacja wysokości kierownicy umożliwia dopasowanie do wysokości ciała, a duże, zintegrowane uchwyty do przenoszenia pomagają pokonywać przeszkody. Dzięki nim i składanej kierownicy możliwy jest łatwy transport i przechowywanie tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

Cena: 599,-

Gwarancja –5 lat

Silnik indukcyjny

 

Kosiarka elektryczna AL-KO Silver 46.4 E Comfort

 • Gwarancja: 5 lat
 • Silnik: 1600 W indukcyjny
 • Funkcje: 3 w 1
 • Szer. robocza: 46 cm
 • Waga: 29,7 kg
 • Centralna regulacja kół

Cena: 999,-

 

Gloster. Centrum ogrodnicze

ul. Pionierów 31

41-711 Ruda Śląska

telefon:  32 / 240 20 80

fax:          32 / 240 20 80

E-mail:  gloster06@wp.pl

Rzetelna firma

Godziny otwarcia:

(pn-pt):   8:00 - 17:00

(sobota): 8:00 - 13:00