Grill

W naszej ofercie znajdą Państwo przenośne grille ogrodowe, w tym modele na węgiel drzewny, brykiet oraz gaz. Ponadto oferujemy również wszelkie niezbędne akcesoria do grillowania, takie jak podpałki w płynie i kostce, aluminiowe tacki, sztućce do przekręcania potraw na ruszcie czy jednorazowe naczynia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy Państwu przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Grille gazowe

Grille gazowe wyróżniają się wygodą użytkowania. Ich rozpalenie jest szybkie, bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz – wymaga jedynie podłączenia do butli gazowej. Można więc korzystać z nich praktycznie cały rok – ustawiając nie tylko przy altanie ogrodowej, ale i na tarasie czy balkonie. Ponadto grille gazowe pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, a oprócz pieczenia kiełbaski można na nich przygotować również pieczeń czy nawet pizzę. Dzięki specjalnym aromatyzerom znajdującym się pod rusztem dania mają wyjątkowy smak i są niezwykle soczyste. Grille gazowe stanowią więc rozwiązanie wszechstronne, a oprócz tego są proste w obsłudze i trwałe. Ich kolejną zaletą jest to, że są ekologiczne. Nie wymagają bowiem zasilania za pomocą paliw stałych.

Grille węglowe

Grille węglowe to lekkie przenośne urządzenia, które można rozstawić w ogrodzie lub na innej otwartej przestrzeni np. podczas pikniku. Do pełnego działania wymagają paliwa stałego, przez co nie można korzystać z nich na balkonie. Mogłyby bowiem tworzyć zagrożenie pożarowe. Grille węglowe wyróżniają się prostą budową i intuicyjną obsługą. Występują w wersji z pokrywą i bez – w tym pierwszym przypadku dają nam możliwość regulacji temperatury. Pozwalają na przygotowanie zarówno większych partii mięsa, jak i mniejszych kawałków jedzenia o charakterystycznym smaku i niepowtarzalnym zapachu.

Grill gazowy

Grill gazowy Atracto posiada dwa oddzielne palniki, główny o mocy 7kW i boczny o mocy 2,5kW oraz pokrywę z przeźroczystym okienkiem i wbudowanym termometrem. Dodatkowym atutem jest wieszak na sztućce na składanej półce. Dwa gumowe kółka umożliwiają łatwy transport.

Cena: 799,-

(UWAGA! Cena nie zawiera butli z gazem)

Grill węglowy

Grill posiada ruszt z chromowanej stali, 4 stopnie regulacji wysokości rusztu, dodatkowy ruszt na upieczone potrawy, wygodna dodatkowa półka. Łatwy transport jest możliwy dzięki kółkom.

 

Cena: 149,-

Okrągły grill węglowy ze stali nierdzewnej, z chromowanym rusztem i dodatkową półką. Łatwy transport jest możliwy dzięki dwóm kółkom oraz opcji złożenia jak deskę do prasowania.

 

Cena: 129,-

 

Duży grill prostokątny ze stali nierdzewnej.

 

Cena: 129,-

 

Grill okrągły ze stali nierdzewnej, łatwy w transporcie dzięki dwóm kółkom. 

 

Cena: 169,-

 

Grill wahadłowy zawiera w komplecie trójnóg, ruszt, łańcuch i palenisko. Można wykorzystywać go również do grillowania nad ogniskiem. Jest łatwy w czyszczeniu i nie zajmuje dużo miejsca, co sprawia, że jest sam raz na rodzinny wypad na biwak.

 

Cena: 189,-

i wiele innych...

 

... i wiele więcej...

Akcesoria do grillowania

• węgiel drzewny 2,5kg,

• brykiet 2,5kg,

• podpałka 96 kostek,

• komplet widelców 12szt,

• talerze papierowe 6szt,

• talerze plastikowe 6szt w cenie: 2,50,

• aluminiowa tacka w cenie: 1,20,

• widelec ogniskowy w cenie: 2,90.

 

 

 

Gloster. Centrum ogrodnicze

ul. Pionierów 31

41-711 Ruda Śląska

telefon:  32 / 240 20 80

fax:          32 / 240 20 80

E-mail:  gloster06@wp.pl

Rzetelna firma

Godziny otwarcia:

(pn-pt):   8:00 - 16:00

(sobota): 8:00 - 13:00